Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY

1. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout ZDE v naší výdejně v Písku. Osobní odběr je možný v pracovních dnech po předchozí domluvě. Přesný čas si prosím domluvte na telefonním čísle 602 430 419. 

Lze platit v hotovosti nebo předem na bankovní účet. 

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Lze posílat zásilky pouze do 4,5 Kg. 

Doručení na výdejní místo (Z-POINT): 

Vaši objednávku si osobně vyzvednete na Vaší nejbližší pobočce. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, budete o tom informováni SMS nebo emailem.

Objednávka nad 2500 Kč - doprava zdarma, jinak 99 Kč (platba předem).

Dobírka je zpoplatněna částkou 50 Kč.

Doručení na adresu: 

Doručení zásilky bude uskutečněno dopravcem, který zvolí Zásilkovna dle aktuální situace. Řidič Vás bude kontaktovat před doručením zásilky na uvedený telefon. Zásilku Vám standardně doručíme v rozmezí 8 -18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale bude upřesněna v den doručení). 

Objednávka nad 2500 Kč - doprava zdarma, jinak 119 Kč (platba předem).

Dobírka je zpoplatněna částkou 50 Kč. 

  

ZPŮSOBY PLATBY

1. Hotově

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší výdejně. Zboží je u nás rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli lhůtu prodloužit, prosím, kontaktujte nás na emailu: info@tamaiti.cz, nebo na tel: 602 430 419.

 

 2. Platební brána gopay_bannery-bile

Platební brána GoPay je systém vyvinutý pro internetové obchody. Zprostředkovává jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platební brána GoPay je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.

Platební metody:

1) Online platba kartou - okamžitá platba přes platební bránu GoPay.

2) Online bankovní převod - rychlý převod peněz z vybraných bank.

3) Apple Pay - bezpečná platba přes Apple Pay.

4) Google Pay - bezpečná platba pře Google Pay elektronickou peněženku.

 

3. Platba dobírkou

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti ve výdejním místě Zásilkovny / DPD Pickup nebo kurýrovi při převzetí zásilky. 

Dobírka je zpoplatněna částkou 50 Kč.

 

4. Bankovní převod

Číslo bankovního účtu je: 2901745332/2010 a jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky.

 

 

Vaše TAMAITI