Děláme to s láskou k dětem a přírodě

U nás doma je neustále rušno a veselo. Bude to asi tím počtem dětí a jejich věkem. Jako každé mámě, tak i mě rukama denně / týdně projde tolik oblečení, až mám pocit, že by to vydalo na celý dětský tábor :-) Už od narození syna jsem přemýšlela, jak správně, kvalitně a taky designově vybírat oblečení. Když jsem já byla malá, výběr moc velký nebyl. O designu ani nemluvě.  Ale mělo to výdrž. Děti dají během dne oblečení neskutečně zabrat a je až s podivem, že na konci dne tam není díra a dá se vyprat.

A tak jsem hledala oblečení, které "prostě" vydrží a zároveň bude šetrné k našim dětem, tak i k naší planetě. Nakonec jsem se rozhodla jít vlastní cestou, kterou bych chtěla s vámi sdílet. Nabídnout vám dětské oblečení z biobavlny, které veselými a hravými motivy udělá radost dětem a svou kvalitou zase maminkám. Zatím u nás najdete oblečení od miminek až po první třídu. Na dalším posouvání této věkové hranice budeme usilovně pracovat.

Vítejte v našem veselém a hravém světě plným barev. Přeji vám příjemný nákup.

S láskou k dětem Vaše TAMAITI - Leona

250x196.fit.frugi-way

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení